قیمت جارو شارژی آاگ

از محصولات جدید برند معتبر AEG جاروشاژی آاگ می باشد که مورد اقبال و تایید مشتریان و خریداران بسیاری قرار گرفته است.
شرکت آاگ با طراحی های شگفت انگیز  و بکارگیری فناوری های نوین، امکان خرید جاروشارژی های پیشرفته و مدرن را برای خانواده ها فراهم نموده است.  آاگ با به کارگیری فناوری فراتر از روز در ساخت باتری توانسته جاروهای شارژی تا 95 دقیقه شارژدهی تولید نماید. تکنولوژی ساخت باتری های LI-ION منحصر به شرکت آاگ و الکترولوکس است . همچنین فیلترهای ضد حساسیت بر کارایی و کیفیت جاروشارژی های برند خود بیفزاید.
جارو های شارژی آاگ در دو کلاس CX7 و CX9 عرضه شده که CX7 شارژ کمتری ذخیره می کند ولی قابلیت دو در یک دارد یعنی جارو هم بصورت دستی و هم بصورت عصایی قابل استفاده است اما جارو شارژی های آاگ کلاس CX9 قابلیت شارژدهی تا 95 دقیقه را داشته ولی صرفا بصورت عصایی قابل استفاده هستند.
قابلیت هایی که پیشتر به آن ها اشاره شد ضمن حفظ محیط زیست توانسته است یک نظافت آسان را برای کاربر به ارمغان آورده و منجر به استقبال بیشتر مشتریان از این محصولات شود.
چنانچه مایلید جاروشارژی آاگ را خریداری نمایید، می توانید به جدول لیست قیمت این محصول که ما به تفکیک به قیمت جارو شارژی آاگ و اطلاعات مرتبط با آن و همچنین قیمت جارو شارژی آاگ و بررسی جزییات آن پرداخته ایم، مراجعه نمایید.

 

//lotra.ir/wp-content/uploads/2020/03/Aeg-CX8-Banner.jpg
//lotra.ir/wp-content/uploads/2020/03/Aeg-CX7-Banner.jpg
بستن
مقایسه
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما گفتگو کنید