لوازم خانگی هیمالیا Himalia

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

لوازم خانگی هیمالیا Himalia

لوازم خانگی هیمالیا 

شرکت هیمالیا Himalia ( پرتو سرد توان هیمالیا ) فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات سرمایشی از دهه 50 آغاز کرد و شعار”هیمالیا بر قله زیبایی ها” را برای برند خود برگزید. زیرا این شرکت برند خود را مانند قله ی مرتفع هیمالیا در اوج می دانست.

این شرکت در زمینی بالغ بر 11 هکتار در یک موقعیت استراتژیک جغرافیایی در 50 کیلومتری تهران اقدام به راه اندازی کارخانه کرد و در حال حاضر توانسته است با داشتن حدود 50 هزار متر مربع، فضای تولیدی مناسب و برنامه ریزی جهت ساخت فضای تولیدی جدید (به مساحت 50 هزار متر مربع دیگر) و با بهره گیری از نیروهای متخصص به فعالیت خود ادامه دهد.

شرکت هیمالیا Himalia اکنون توانسته است با نیروی کار متخصص خود که در حدود 700 نفر می باشد نقش بسزایی را در زمینه ی تولید یخچال و فریزر و سایر محصولات سرمایشی ایفاء نماید.

شرکت هیمالیا Himalia در طی سال ها فعالیت خود با شرکت های ایتالیایی و آلمانی همچون بتاکو ایتالیا همکاری داشته و سعی کرده است کیفیت محصولات خود را در هر زمینه ای ارتقا دهد به طوری که تا سال 80 توانست به عنوان یکی از برندهای معتبر از نظر کمی و کیفی، که محصولاتش در سطح بالایی از کیفیت قرار دارد، معرفی شود.

برند هیمالیا همواره سعی داشته است بهترین محصولات را با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا با در نظر داشتن سلیقه مشتریان تولید نماید تا بتواند در جلب رضایت آنان قدم های موثری بردارد.