محصولات چیبو Tchibo

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

محصولات چیبو Tchibo

قهوه سازهای چیبو
برند چیبو Tchibo در سال 1949 توسط مکس هرز و در شهر هامبورگ آلمان تاسیس شد. مکس هرز به همراه همکار خود کارل چیلینگ هیریان (همکار و شریک تجاری مکس) در زمینه تامین و ارسال قهوه فعالیت می کردند، به این شکل انقلابی در صنعت فروش غیر حضوری قهوه به وجود آوردند. در واقع نام چیبو Tchibo از واژه چیلینگ Tchiling و معادل آلمانی واژه دانه یعنی Bohne الهام گرفته شد.
در سال 1952 ماهنامه چیبو نیز منتشر شد که به طور سراسری در تمامی شهرهای آلمان منتشر می شد. این ماهنامه سال های سال به انتشار آخرین دستاوردهای دنیای قهوه، طرح های جدید بسته بندی های چیبو، سرگرمی، داستان های آموزنده و طالع بینی قهوه می پرداخت.

پس از سال 1965، شرکت چیبو تلاش کرد تا در حوزه محصولات غیر خوراکی نیز وارد شود و به این شکل در سال 1987 عمده فروشگاه های آلمان به عرضه محصولات پوشاک، لوازم خانه و قهوه سازهای چیبو پرداختند.
چیبو پر است از شگفتی و ایده های ناب و جذاب. این برند همیشه محصولات خود را به روز نگه داشته و مشتریانش هر روز با محصولی خاص و جدید روبرو می شوند که همین موضوع باعث جذابیت و یکی از نکات مهم در بازار رقابتی برای چیبو شده است.